Firma Auto Serwis Myśliwiecki S.C. znana jest na rynku blacharsko-lakierniczych napraw pojazdów już od wielu lat. Sukcesywnie zdobywała sobie rynek, opierając się całkowicie na bardzo wysokim poziomie świadczonych usług, profesjonalnej obsłudze Klienta oraz doskonałemu zorganizowaniu. W pełni profesjonalne wyposażenie techniczne w nowo rozbudowanej blacharni i lakierni, odpowiedni magazyn do przechowywania zdemontowanych na czas naprawy elementów karoserii, niezależne stanowiska do napraw blacharskich i lakierniczych, stanowiska do polerowania, mycia, przyjmowania i wydawania samochodów po naprawie pozwala na utrzymanie wysokiej jakości świadczonych usług.
Nasza firma poniosła ogromny nakład finansowy w celu rozbudowy serwisu, czego efektem jest uzyskanie przestronnej nowoczesnej blacharni i lakierni o wysokim standardzie pracy, a cały serwis spełnia oczekiwania dealerskie dotyczące zachowania odpowiedniego ciągu technologicznego z zachowaniem wymaganych stref czystości w prowadzonych naprawach blacharsko-lakierniczych co powoduje, że spełnia on surowe wymogi autoryzowanej stacji obsługi. Warsztat dysponuje sześcioma samochodami zastępczymi na czas naprawy.
Każdy z Klientów prowadzony jest od początku do końca przez jednego pracownika, co zapewnia pełen profesjonalizm obsługi i wyklucza ewentualne nieporozumienia. Specjalnie wydzielone miejsca dają możliwość miłego i kompetentnego przyjęcia Klienta. Na czas drobnych napraw, Klienci mają możliwość oczekiwania na swój pojazd na miejscu, jak również w każdej chwili mają prawo, aby w obecności pracownika mieć możliwość śledzenia postępów prac. Podczas całego procesu technologicznego związanego z naprawą blacharsko-lakierniczą, odbywane są szczegółowe kontrole dotyczące jego poprawności w oparciu o uprzednie założenia. Dla każdego pojazdu przyporządkowane są zlecenia blacharskie i lakiernicze z wytycznymi dotyczącymi zakresu naprawy jak i punktami kontrolnymi jakości wykonywanej naprawy. Każdy samochód po opuszczeniu lakierni poddawany jest procesowi dokładnego mycia z zewnątrz oraz wewnątrz.

Warsztat jest czynny od poniedziałku do piątku w godz. 7-18
w soboty w godz. 7-13.
Dysponujemy własną pomocą drogową

Współpracujemy ze wszystkimi towarzystwami ubezpieczeniowymi, a szkody rozliczane są bezgotówkowo w systemie AUDATEX.
 

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.